Over ons

Notariskantoor Teeuwen biedt u alle mogelijke notariële diensten.

Onze medewerkers streven er allen naar u te voorzien van de beste hulp en kundig advies.
Wij zijn er trots op u op een persoonlijke wijze van dienst te zijn.

Wij bieden een breed aanbod van notariële diensten, zowel op zakelijk als op privé gebied.Notaris Dré Teeuwen

 

 

 

 

 

Uw notaris
mr. A.C.M. (Dré) Teeuwen

 

 

 

Floris van Halmr. F. van Hal (Floris)

kandidaat-notaris

Lid van de Vereniging van Estate Planners in het Notariaat

email:
fvanhal@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

Ramon van Schijndel

mr. R.F.M.van Schijndel (Ramon)

kandidaat-notaris

Lid van de Vereniging van Notarieel Ondernemingsrecht Specialisten

email:
rvanschijndel@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

M.I.A. Maas (Madeleine)mr. M.I.A. Maas (Madeleine)

kandidaat-notaris

email:
mmaas@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

Wim Speetjens

mr. W.J.J.G.Speetjens (Wim)

wetenschappelijk medewerker

email:
notaris@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

 

 

Karin van Bussel

A.M.van Bussel (Karin)

receptie

email:
notaris@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

 

 

Helmy Beckers

H.W.L.M.Beckers (Helmy)

onroerend goed

email:
hbeckers@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

 

 

 

Annemieke Schiks

A.Schiks (Annemieke)

onroerend goed

email:
aschiks@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

 

Anke Hendriks-van Kempen

A.W.M.Hendriks-van Kempen (Anke)

ondernemings- en familierecht

email:
avankempen@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

 

C.J.Vendel (Cathy)C.J.Vendel (Cathy)

ondernemings- en familierecht

email:
cvendel@notaristeeuwen.nl

 

 

 

 

 

 

Pascalle van WingerdenP.F.van Wingerden (Pascalle)

secretariaat

 

 

 

 

 

 

 

Marty Deckers Verdonschot

M.M.J.Deckers (Marty)

administratie & boekhouding

email:
mdeckers@notaristeeuwen.nl